Замовив квіти в суботу після 18, інші доставки вже відмовляли, доставили за годину, … Подробнее
Замовив квіти в суботу після 18, інші доставки вже відмовляли, доставили за годину, квіти гарні і дуже свіжі, задоволений, мама теж у захваті, вдячний такому сервісу, замовлятиму ще!
Нещирий Сергій
09.05.2017, 10:39
Дякую за швидкісну доставку. Класний букет, оригінальна упаковка, … Подробнее
Дякую за швидкісну доставку. Класний букет, оригінальна упаковка, комунікабельний і приємний кур’єр, та й ціни цілком адекватні. Дуже радий, що звернувся саме до вас, ви круті!