Велике дяка за гарні квіти. Замовив квіти знаходячись в окопі, трохи хвилювався, … Подробнее
Велике дяка за гарні квіти. Замовив квіти знаходячись в окопі, трохи хвилювався, тому що для мене це було перший раз. Думаю, що квіти можуть привезти погані, чи взагалі не привезти, але все було гарагд. Квіти свіжі, доставка в нужний проміжок часу. Буду ще замовляти і рекомендувати Вас усім.
Павел
15.03.2026, 14:16
Пользуюсь услугами по доставке цветов в Запорожье уже довольно таки давно, но с … Подробнее
Пользуюсь услугами по доставке цветов в Запорожье уже довольно таки давно, но с этим сайтом сотрудничаю первый раз (предыдущий сайт меня подвёл дважды). Из плюсов: цветы привезли реально свежие и красивые, доставка была осуществелла оперативно.
Минусов пока не было на первом заказе. Надеюсь сработаемся