Дякую за професійну роботу. Замовляли траурну корзину. Квіти були свіжі. Корзина … Подробнее
Дякую за професійну роботу. Замовляли траурну корзину. Квіти були свіжі. Корзина дуже красива та відповідала замовленню . Ввічливий персонал, який надає гарні поради. Дякую та рекомендую.
Стас
28.09.2021, 17:11
Спасибо за красивый букет роз с доставкой по Запорожью.