Спасибо за красивый букет с эустомы, который доставили моей маме на день … Подробнее
Спасибо за красивый букет с эустомы, который доставили моей маме на день рождения. Маме очень понравились цветы.
Александр
03.01.2024, 10:18
Большое спасибо, что с Вашей помощью удалось поздравить любимую жену с Днём … Подробнее
Большое спасибо, что с Вашей помощью удалось поздравить любимую жену с Днём рождения. Букет белых роз был очень красивый и свежий. Жена в восторге. Буду обращаться ещё
Оlha
15.03.2024, 14:59
I live abroad for a long time already and due to invasion I can't visit my family in Ukraine. My mother had a birthday, so I decided to send her … Подробнее
I live abroad for a long time already and due to invasion I can't visit my family in Ukraine. My mother had a birthday, so I decided to send her flowers, so she can feel loved in her special day, even though I'm so far from her at the moment. The service was excellent, flowers were beautiful and delivered in time. And it was very easy to pay the order on line from abroad, without any additional charges or complicated transactions. I'm very satisfied as a customer! Thank you for your amazing work even in this hard times!