Спасибо за качественную работу и доставку букета цветов на работу моей жене.
Степан
13.09.2023, 10:23
Велике дяка за гарні квіти. Замовив квіти знаходячись в окопі, трохи хвилювався, … Подробнее
Велике дяка за гарні квіти. Замовив квіти знаходячись в окопі, трохи хвилювався, тому що для мене це було перший раз. Думаю, що квіти можуть привезти погані, чи взагалі не привезти, але все було гарагд. Квіти свіжі, доставка в нужний проміжок часу. Буду ще замовляти і рекомендувати Вас усім.
Владимир
14.04.2025, 14:35
Тут можно заказать быструю доставку цветов по Запорожью с адекватными ценами. … Подробнее
Тут можно заказать быструю доставку цветов по Запорожью с адекватными ценами. Букет привезли за час после оплаты и главное красивый.